Náš tým

Ředitelka MŠ

Ráda čtu, zpívám, tančím, poslouchám hudbu, chodím do divadla, vařím a peču. Mám ráda svou rodinu, děti a své povolání. Už odmala jsem chtěla být učitelkou, práce v mateřské škole mě baví a naplňuje. Obdivuji schopné a skromné lidi, kteří rozumí své práci a obohacují náš život. Vážím si přátelství, lidské soudržnosti a empatie.

Nerada vysávám. Nesnáším závist, hamižnost, nepoctivost a lenost. Rozčiluje mě, když hloupí a vypočítaví lidé pouze shodou životních náhod a okolností rozhodují o životě těch schopnějších. Vadí mi, že se honba za mamonem stala životním cílem řady lidí na úkor jejich lásky, a to dokonce i k vlastním dětem a rodičům.

Pedagogická pracovnice

Mám ráda hudbu, tanec, divadlo, které mě provázelo při studiu i v osobním životě. Procházky do lesa, dobrá knížka s vůní svíčky je příjemnou relaxací. Miluji svoji rodinu, svoji profesi, dětský humor a upřímnost. V 6 letech jsem v mateřské škole obdivovala paní učitelku včetně jejich dlouhých vlasů a od té doby jsem dělala vše proto, abych se jí stala. Hrála jsem na akordeon, klavír, navštěvovala gymnastiku, zpívala ve sboru a odmítala si stříhat vlasy. Obdivuji u lidí skromnost, pokoru, nadhled a schopnost radovat se z maličkostí. Vážím si poctivosti, lidské sounáležitost a nabídnuté pomoci. V životě je fajn mít pár dobrých přátel, se kterými se můžete zasmát, ale i si postěžovat.

Nerada žehlím košile. Nesnáším lži, pomluvy a vypočítavost. Mrzí mě, že lidé svou energii plýtvají tímto způsobem. Rozčiluje mě, že osudy druhých mohou ovlivňovat jedinci, kteří nejsou ani poctiví ani chytří ani moudří, ale mají moc.

Školnice, pracovnice pro výdej stravy

Moc ráda vařím a baví mě práce na zahradě. Když jsem byla malá, chtěla jsem být kadeřnicí. Obdivuji skromné a pracovité lidi, kteří něco umí a nemluví o tom. Nejvíc ze všeho si vážím zdraví.

Nerada vysávám. Nesnáším lež a pokrytectví. Vždycky mě u lidí dokáže rozčílit jejich chamtivost a nezodpovědnost. V současném světě mi asi nejvíce vadí lhostejnost lidí vůči druhým.

Provozní pracovnice a výdej stravy v MŠ

MŠ Kostelec u Holešova Kostelec u Holešova 232
ID datové schránky: prvsvrs